Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/rhtrans/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1321

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/rhtrans/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2323

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/rhtrans/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2327

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/rhtrans/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3165
Transport mebli do Anglii - RH Trans Transport mebli Polska Anglia

Transport mebli do Anglii

Twoje meble dotrą bezpośrednio na miejsce za naszym pośrednictwem. Mamy doświadczenie w branży a transport mebli do Anglii to tylko część z oferowanych przez nas usług. Wybierając naszą firmę zyskujesz wiele, przede wszystkim przejazd od drzwi do drzwi, a co za tym idzie to Ty wybierasz skąd zabierzemy i gdzie dowieziemy załadunek. Przewieziemy każdy rodzaj mebli, kuchenne, wypoczynkowe, sypialniane, biurowe w zależności od Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni, a każdy wyjazd traktujemy indywidualnie. Z nami Twoje meble dotrą na miejsce o czasie w nienaruszonym stanie.

Wyceń przewóz mebli

Wypełniając formularz wyceny będziemy w stanie podać przybliżony koszt transportu.

Przewóz mebli Polska Anglia – oferta

Proponowane przez nas ceny są niewygórowane, a co za tym idzie na każdą kieszeń. W cenie transportu zapewniamy nie tylko przejazd, ale również załadunek i rozładunek w wyznaczonych miejscach. Jesteśmy w stanie odebrać meble z każdego miejsca, w tym od rodziny, znajomych a nawet bezpośrednio ze sklepu. Każdy przejazd to dla nas nowe wyzwanie. Aby zarezerwować przewozy Polska Anglia wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie. Podczas rozmowy ustalamy wielkość transportu, cenę, termin oraz adresy. Wszystkie informacje są nam niezbędne do tego, by przeprowadzić usługę na najwyższym poziomie. Ceny transportu nieco się różnią w zależności od odległości i ilości towaru. W celu zapoznania się z naszym cennikiem wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem zakładki wycena lub telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy informacji na temat usługi transport mebli do Anglii oraz innych dostępnych w naszej ofercie.

Transport mebli kuchennych

Z nami przetransportujesz meble kuchenne zarówno gotowe jak i robione na wymiar. Meble to nie wszystko przewieziemy również wyposażenie pomieszczenia. Zbierz swoje ulubione meble ze sobą.

Transport sof i łóżek

Przetransportujemy również duże meble takie jak sofy i łóżka. Przewieziemy wszystko, czego potrzebujesz byś czuł się dobrze w nowym miejscu, a to wszystko możesz załatwić bez wychodzenia z domu.

Transport mebli salonowych

Dostarczymy meble do salonu. Zarezerwuj przejazd i ciesz się transportem spod adresu pod adres. Możesz nam zlecić transport foteli, kanap, witryn i zawsze dotrą na miejsce. Wybierz najlepsze usługi.

Transport mebli pokojowych

Dowieziemy Twoje meble dokładnie tam gdzie chcesz bez opóźnień i przeładunków. O wszystkie powierzone nam meble wyjątkowo dbamy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o transporcie mebli do Anglii.

Jak przygotować meble przed transportem?

  • Jeśli są używane i to możliwe to złóż je bu zajmowały mniej miejsca.
  • Jeśli są nowe, do własnego montażu to nie rozrywaj paczek.
  • Zabezpiecz rogi by nie uległy zniszczeniu.
  • Opakuj meble w karton.
  • Zabezpiecz dodatkowo kruche elementy i oznakuj.
  • Opisz każdy pakunek i oznacz delikatność wnętrza.