Przeprowadzki Polska Anglia

Planujesz przeprowadzkę? Trafiłeś idealnie, ponieważ pomożemy w transporcie Twoich rzeczy. Zamiana miejsca zamieszka połączona z transportem dobytku wymaga dużo pracy i organizacji. Zaplanujemy wszystko w taki sposób, by całość dotarła na miejsce w nienaruszonym stanie. Przewieziemy to, czego potrzebujesz: meble, sprzęt RTV i AGD oraz rzeczy osobiste, dzięki temu będziesz mógł cieszyć się nimi na miejscu. Spakuj to, co chcesz zabrać dokładnie i zabezpiecz przed uszkodzeniem, a my pomożemy załadować do pojazdu i rozładować na miejscu. RH Trans to kompleksowe usługi, w związku z tym przeprowadzki Polska Anglia są nam niestraszne.

Wyceń swoją przeprowadzkę

Wypełniając formularz wyceny będziemy w stanie podać przybliżony koszt transportu.

Przeprowadzki Anglia Polska – oferta

Przeprowadzki to wyjątkowe usługi, które wymagają od nas dużej organizacji. Jesteśmy zgraną ekipą i pomagamy na każdym etapie przeprowadzki Anglia Polska. Wystarczy skontaktować się z nami i zarezerwować przejazd, a my zorganizujemy wszystko z Ciebie. Rezerwacja zajmie Ci tylko kilka chwil, a zapewni przejazd w wybranym terminie spod adresu pod adres. Spakuj wszystko, ponieważ przyjedziemy i zabierzemy Twoje rzeczy bezpośrednio na miejsce.

Transport mebli

Przetransportujemy meble kuchenne, sypialniane, pokojowe i każde inne, które chcesz zabrać ze sobą w nowe miejsce, dzięki temu możesz mieć swoje ulubione meble przy sobie.

Przewóz RTV/AGD

Przewieziemy Twój sprzęt RTV i AGD zarówno używany, jak i nowy bezpośrednio ze sklepu. Wyjątkowe usługi bez wychodzenia z domu w systemie Door to Door. Skontaktuj się z nami.

Transport zwierząt

Zabierz swojego zwierzaka ze sobą. Transport zwierząt to kolejna z naszych usług, którą dostosowaliśmy do Twoich potrzeb. Wiemy jak bardzo jesteś związany ze swoim psem lub kotem.

Przewóz rzeczy

Przewieziemy wszystkie Twoje rzeczy tam, gdzie potrzebujesz. Przewóz rzeczy do Anglii i Polski na najwyższym poziomie. Zarezerwuj termin i nie martw się o nic.

Jak przygotować się do przeprowadzki Anglia Polska

  • Zarezerwuj transport.
  • Spisz listę rzeczy do zabrania.
  • Spakuj drobne rzeczy w poręczne pudełka.
  • Jeśli to możliwe to zdemontuj meble by zajmowały mniej miejsca.
  • Opakuj wszystko.
  • Zabezpiecz  dodatkowo delikatne rzeczy.
  • Opisz pakunki.