Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/rhtrans/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1321

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/rhtrans/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2323

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/rhtrans/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2327

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/rhtrans/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3165
Przeprowadzki Polska Anglia - Transport do Anglii RH Trans

Przeprowadzki Polska Anglia

Planujesz przeprowadzkę? Trafiłeś idealnie, ponieważ pomożemy w transporcie Twoich rzeczy. Zamiana miejsca zamieszka wymaga dużo pracy i organizacji. Zaplanujemy wszystko w taki sposób, by wyposażenie Twojego domu dotarło na miejsce w nienaruszonym stanie. Przewieziemy wszystko, co chcesz zabrać ze sobą w nowe miejsce: meble, sprzęt RTV i AGD oraz rzeczy osobiste, z niczego nie musisz rezygnować. Dokładnie spakuj to, co chcesz zabrać i zabezpiecz przed uszkodzeniem, a my pomożemy załadować do pojazdu i rozładować na miejscu. RH Trans to kompleksowe usługi, w związku z tym przeprowadzki Polska Anglia są nam niestraszne. Dbamy o to, by wszystko odbywało się zawsze zgodnie z planem.

Wyceń swoją przeprowadzkę

Wypełniając formularz wyceny będziemy w stanie podać przybliżony koszt transportu.

Przeprowadzki Anglia Polska – oferta

To wyjątkowe usługi, które wymagają od nas dużej organizacji. Posiadamy doświadczenie, które pozwoliło nam stworzyć wysokiej jakości usługi.  Jesteśmy zgraną ekipą i pomagamy na każdym etapie przeprowadzki Anglia Polska. Wystarczy skontaktować się z nami i zarezerwować przejazd, a zajmiemy się organizacją. Rezerwacja zajmuje tyko chwilę, podczas rozmowy wystarczy nam podać niezbędne informacje, w tym termin i adresy. Przyjeżdżamy bezpośrednio na miejsce, usługa zawsze odbywa się w systemie door to door, nie wyobrażamy sobie, aby usługa przeprowadzki mogła wyglądać inaczej. Transport do Anglii odbywa się w zarezerwowanym terminie, wystarczy wszystko spakować, a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy legalną firmą, dzięki temu wszystko, co przewozimy jest ubezpieczone na czas przejazdu. Korzystaj z naszych usług zawsze, gdy tego potrzebujesz. W naszej ofercie znajdują się nie tylko przeprowadzki, ale szeroki wybór transportu, obejmujący zarówno małe paczki, jak i całe palety. Zadzwoń jeśli interesują Cię nasze usługi, a odpowiemy na Twoje pytania i dobierzemy najlepszą z usług.

Transport mebli

Przetransportujemy meble kuchenne, sypialniane, pokojowe i każde inne, które chcesz zabrać ze sobą w nowe miejsce, dzięki temu możesz mieć swoje ulubione meble przy sobie.

Przewóz RTV/AGD

Przewieziemy Twój sprzęt RTV i AGD zarówno używany, jak i nowy bezpośrednio ze sklepu. Wyjątkowe usługi bez wychodzenia z domu w systemie Door to Door. Skontaktuj się z nami.

Transport zwierząt

Zabierz swojego zwierzaka ze sobą. Transport zwierząt to kolejna z naszych usług, którą dostosowaliśmy do Twoich potrzeb. Wiemy jak bardzo jesteś związany ze swoim psem lub kotem.

Przewóz rzeczy

Przewieziemy wszystkie Twoje rzeczy tam, gdzie potrzebujesz. Przewóz rzeczy do Anglii i Polski na najwyższym poziomie. Zarezerwuj termin i nie martw się o nic.

Jak przygotować się do przeprowadzki Anglia Polska

  • Zarezerwuj transport.
  • Spisz listę rzeczy do zabrania.
  • Spakuj drobne rzeczy w poręczne pudełka.
  • Jeśli to możliwe to zdemontuj meble by zajmowały mniej miejsca.
  • Opakuj wszystko.
  • Zabezpiecz  dodatkowo delikatne rzeczy.
  • Opisz pakunki.