Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /busy/rhtrans/wp-content/themes/burst/functions.php on line 73
O tym jak przebiega transport do Anglii busem - Przewóz Polska Anglia

transport do Anglii busem RH Trans

O tym jak przebiega transport do Anglii busem

W tym artykule opowiemy o tym, jak wygląda transport do Anglii busem naszymi oczami. Jesteśmy w stanie przewieźć prawie wszystko. Często ładunki, którymi się zajmujemy wymagają od nas większego zaangażowania niż zazwyczaj. O tym wszystkim właśnie opowiemy i jednocześnie udzielimy kilku porad dotyczących przygotowania towaru do transportu.

Pierwszy krok – rezerwacja i planowanie

Najważniejszym warunkiem korzystania z naszych usług jest rezerwacja transportu na konkretną datę. W celu dokonania rezerwacji wystarczy zadzwonić pod numer telefonu PL +48 500 828 922 lub UK +44 07874916562 i omówić szczegóły. Zapytanie można wysłać do nas również za pośrednictwem formularza, jednak my jako firma zdecydowanie wolimy kontakt telefoniczny ponieważ często jesteśmy w trasie. Rezerwując transport do Anglii busem należy podać kilka informacji: rodzaj towaru, ilość, adres odbioru, adres dostarczenia oraz kontakt. Na tej podstawie szczegółowo planujemy podróż: trasę, czas trwania, sposób załadunku i rozładunku. Po kontakcie telefonicznym również wyceniamy wstępnie transport Polska Anglia.

Odbiór towaru

Po powierzony nam ładunek przyjeżdżamy bezpośrednio pod adres wskazany przy rezerwacji i może to być zarówno dom, posiadłość, ale również magazyn, skład i sklep. Przewozimy towary różnego rodzaju i jesteśmy przygotowani na to, aby odbierać go z różnych miejsc. Na tym etapie wyzwaniem jest załadunek, ponieważ często są to duże rzeczy, no i wszystko trzeba dokładnie zabezpieczyć przed zniszczeniem. Naszą poradą jest staranne pakowanie rzeczy odpowiednie ze względu na gabaryty i wytrzymałość. Jeśli jest to paczka, to należy zapakować ją do pełna, wolną przestrzeń można zapełnić np. folią bąbelkową. Meble oraz sprzęt AGD i RTV  również należy odpowiednio zapakować i zabezpieczyć. Jeśli jest to transport motocykli do Anglii to warto zabezpieczyć je w taki sposób by się nie porysowały. Jeśli to transport materiałów budowlanych do Anglii to nie należy zrywać opakowania.

Równie dużym wyzwaniem dla nas jest rozładowanie na miejscu. Transport do Anglii busem, który oferujemy dowozi towar pod adres.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.