Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /busy/rhtrans/wp-content/themes/burst/functions.php on line 73
Przeprowadzki do Anglii i Polski- jak organizować? Porady - RH Trans

przeprowadzki do Anglii i Polski - transport mebli do Anglii

Przeprowadzki do Anglii i Polski- jak organizować? Porady

Transportem zajmujemy się od wielu lat i wiemy jak wymagające są przeprowadzki do Anglii i Polski zarówno w stosunku do naszych klientów jak i do nas. Postanowiliśmy udzielić kilku podstawowych porad, które z naszego punktu wiedzenia są bardzo przydatne i sprawdzają się za każdym razem.

Przeprowadzki do Anglii i Polski – od czego zacząć

Podstawą jest zarezerwowanie terminu na transport do Anglii i Polski u nas jest zawsze od drzwi do drzwi, co zapewnia duży komfort. Kolejnym krokiem jest zaplanowanie tego co chce się zabrać.  Niepotrzebne meble i rzeczy można wystawić z wyprzedzeniem na aukcję internetową i sprzedać lub oddać rodzinie i znajomym. Kolejnym krokiem jest pakowanie. Małe rzeczy warto zgromadzić w pudełkach po kilka, koniecznie z rozdzielnością na wytrzymałe i delikatne. Pudełka warto je również od razu oznaczyć i opisać co w nich jest. To świetny moment na to aby wszystko przejrzeć i pozbyć się niepotrzebnych rzeczy.

Jak przygotować meble?

Meble warto rozkręcić i poskładać, będą zajmowały mniej miejsca i łatwiej będzie je transportować. Polecamy owijać je folią oraz przekładać elementy kartonem by nie uległy zniszczeniu podczas transportu. Podczas przeprowadzki do Anglii i Polski mogą się wydarzyć różne sytuacje. Często zmiana miejsca zamieszkania jest nieprzewidziana w momencie zakupu mebli i instrukcja składania jest już dawno wyrzucona. W takiej sytuacji podczas demontażu warto zrobić zdjęcia, które będą przedstawiały jak krok po kroku zmontować meble.

Przeprowadzki do Anglii i Polski od kuchni

W dniu planowanego transportu przyjeżdżamy pod wskazany adres i pakujemy meble, sprzęt AGD i RTV oraz wszystkie inne rzeczy przygotowane do zabrania. Dbamy o to, aby wszystko było ułożone w taki sposób, by nie zagrażało żadnym przedmiotom niebezpieczeństwo zniszczenia. Gdy wszystko jest już gotowe wyruszamy w trasę. Po dojechaniu pod wskazany adres pomagamy w rozładunku wszystkich przedmiotów i gotowe.

Transport Anglia Polska w naszym wykonaniu jest szybki, a przede wszystkim legalny. Dbamy o to, by wszystko dotarło na miejsce w nienaruszonym stanie. Zapraszamy do kontaktu.