Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /busy/rhtrans/wp-content/themes/burst/functions.php on line 73
Transport palet do Anglii - najważniejsze informacje | Transport do Anglii

transport do Anglii

Zakres usług, które oferujemy jest szeroki, w tym wpisie postanowiliśmy poruszyć temat: transport palet do Anglii. Odpowiemy na kilka pytań i rozwiejemy wątpliwości. Jako doświadczeni w tej dziedzinie poruszymy kilka najważniejszych kwestii, które przydadzą się przy planowaniu transportu.

Transport palet do Anglii – jak się odbywa?

Najważniejszą informacją jest fakt, że transport palet do Anglii odbywa się spod adresu pod adres wybrany przez klienta. Podstawą jest rezerwacja, która pozwala na organizację przejazdu. Jak dokonać rezerwacji? Najlepiej telefonicznie lub online, aby była ona w 100% ważna trzeba podać adres, spod którego mamy zabrać towar, oraz adres, pod który mamy go dowieźć, dodatkowo: termin, numer kontaktowy w Polsce i zagranicą. Dane są niezbędne do tego, aby zaplanować transport do Anglii. Przed przyjazdem po palety kontaktujemy się z klientem i umawiamy na konkretną godzinę. Kolejnym krokiem jest załadunek. Czas przewozu trwa około 24 godziny. kontaktujemy się również przed dostarczeniem towaru, aby odbiorca mógł przygotować się na odbiór.

Co warto wiedzieć? – Transport Polska Anglia bez tajemnic

Kursujemy na trasie Polska – Anglia kilka razy w tygodniu, dzięki temu każdy bez problemu może zarezerwować termin transportu w dowolnym dniu.  Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że nie wymagamy przedpłaty. Polecamy dokonywać rezerwacji z wyprzedzeniem, daje to pewność, że wybrany termin będzie u nas wolny. Specjalizujemy się w transporcie rzeczy, nasze usługi to przewozy Polska Anglia na wysokim poziomie. Wiele lat pracy pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, które teraz wykorzystujemy świadcząc usługi w swojej firmie.

Jak przygotować się na transport palet do Anglii?

Podstawą jest prawidłowa rezerwacja, ale gdy formalności są już dograne należy przygotować towar. Palety możemy odbierać bezpośrednio ze sklepów, magazynów, składów budowlanych itp. Taki system to duża wygoda dla naszych klientów. Jeśli jednak sam przygotowujesz paletę, należy pamiętać o tym, aby ją zabezpieczyć np. folią typu stretch, by nic nie przemieszczało się w czasie jazdy.

Zapraszamy do wspólnych realizacji. Jesteśmy stale gotowi do nowych wyzwań.